PracaOferty pracy Macierzysz › Specjalista ds. Zakupów - Kupiec

Kto szuka:

AB INDUSTRY S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów - Kupiec

Lokalizacja:

Macierzysz, k. Warszawy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie dostawców i podwykonawców,
  • Uzgadnianie warunków technicznych zapytań ofertowych,
  • Przygotowywanie kryteriów oceny ofert,
  • Analiza otrzymanych ofert,
  • Negocjowanie warunków handlowych i umów z dostawcami i podwykonawcami z zagranicy (w języku angielskim),
  • Ścisła współpraca z inżynierami ze wszystkich działów firmy,
  • Tworzenie raportów,
  • Wysyłanie zamówień,
  • Kontrolowanie stanów magazynowych w części elektrycznej magazynu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm,
  • Minimum roczne doświadczenie w Dziale Zakupów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność i motywacja do pracy, dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin,
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy (praca pod presją czasu),
  • Dokładność i skrupulatność (praca z dokumentami księgowymi i dokumentacją techniczną),
  • Znajomość środowiska MS Office / CAD,
  • Mile widziana znajomość materiałów i usług z branży automatyki przemysłowej, elektrycznej, budowlanej, technologii produkcji,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: AB INDUSTRY S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy