eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łochów › Specjalista ds. zakupów

Kto szuka:

GRUPA MARTIN Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja:

Łochów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Sporządzanie zamówień zakupu zapewniających ciągłość procesu budowy
  • Nadzór nad terminową realizacją dostaw
  • Zbieranie ofert handlowych od dostawców, analizowanie i wybór oferty
  • Negocjacje cen oraz warunków handlowych z dostawcami
  • Pozyskiwanie nowych dostawców i producentów
  • Tworzenie bazy alternatywnych dostawców
  • Koordynowanie przebiegu reklamacji u dostawców
  • Ścisła współpraca z zespołem ds. planowania i realizacji
  • Realizacja bieżących zadań związanych z planowaniem i realizacją projektów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie budowlane
  • Doświadczenie w pracy związanej z budownictwem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność analizy projektów
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w planowaniu i realizacji zadań
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o uzgodnioną formę zatrudnienia
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Terminowość wypłaty wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie grupowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: GRUPA MARTIN Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura