PracaOferty pracy Warszawa › Pracownik ds. monitorowania harmonogramów projektów inwestycyjnych

Kto szuka:

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Pracownik ds. monitorowania harmonogramów projektów inwestycyjnych

Numer referencyjny:

WZ/IBP/92/02/24

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • monitorowanie projektów inwestycyjnych w zakresie harmonogramu i statusu,
  • metodyczne wsparcie zespołów projektowych w zarządzaniu projektami, programami i portfelami inwestycyjnymi,
  • weryfikacja i analiza danych oraz sporządzanie raportów statusowych,
  • analiza i ocena postępu realizacji infrastrukturalnych projektów inwestycyjnych w zakresie kamieni milowych,
  • wsparcie narzędziowe zespołów projektowych w zakresie korzystania z systemu EPM (MS Project i MS Project Server).

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel na poziomie średnio zaawansowanym),
  • znajomość programu MS Project,
  • znajomość podstaw metodyk zarządzania projektami,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.
Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z realizacją inwestycji lub monitorowaniem projektów inwestycyjnych,
  • posiadanie certyfikatu z zarządzania projektami, np. PRINCE2.

Firma oferuje:

Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-22

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura