PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Lokalizacja:

Warszawa, Wola

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących,
  • doradzanie klientom w zakresie usług, które oferuje firma,
  • dbanie o jakość obsługi klienta,
  • bezpośredni kontakt z klientami w celu uzyskania opinii na temat świadczonych usług oraz rozwiązywania ewentualnych problemów,
  • aktywna sprzedaż dodatkowych produktów lub usług naszej firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia w obszarze obsługi klienta lub sprzedaży,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku polskim,
  • orientacja na klienta umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,
  • zrozumienie ich potrzeb i skuteczne reagowanie na nie,
  • zdolność do zarządzania czasem i priorytetami,
  • umiejętność pracy pod presją, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • empatia,
  • zdolność do pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość branży,
  • języki obce: angielski, rosyjski - mile widziane.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • 5-dniowe szkolenie wstępne,
  • pracę w młodym ambitnym zespole,
  • pyszną kawę,
  • spotkania integracyjne,
  • elastyczny grafik,
  • możliwość korzystania ze zniżek pracowniczych na usługi firmy,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Doradca Serwisowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Asystent - Sekretarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Sprzedaż