PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista ds. Sprzedaży usług HR

Kto szuka:

Tremwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży usług HR

Lokalizacja:

Warszawa, Ursus

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż usług HR (m.in. praca tymczasowa, outsourcing, rekrutacje stale)
  • aktywne pozyskiwanie nowych, oraz budowanie trwałych relacji z istniejącymi klientami biznesowymi
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie umów i warunków współpracy
  • bieżąca analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • generowanie nowych pomysłów rozwoju biznesu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży usług B2B
  • silna orientacja na cel i wyniki
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • doświadczenie zdobyte w agencji zatrudnienia
  • znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • wynagrodzenie w postaci miesięcznej podstawy + procent od wypracowanych wyników
  • służbowe: laptop, telefon, samochód

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-08

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Tremwork Sp z o.o.

branże: Sprzedaż

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...