PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. Rozliczeń Usług Medycznych

Kto szuka:

LUX MED Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Rozliczeń Usług Medycznych

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Fieldorfa 40

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca w LUX MED Onkologia ul. Fieldorfa 40​, Warszawa.

Twoją rolą będzie:
  • Rozliczanie świadczeń zdrowotnych (zabiegów, chemioterapii, badań).
  • Weryfikacja i poprawianie błędów sprawozdawczych.
  • Obsługa portalu SZOI.
  • Sporządzanie zestawień i analiz.​

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania wobec Ciebie:
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Min.rok ​doświadczenia w pracy w ochronie zdrowia związanej z rozliczaniem i sprawozdawczością usług/danych medycznych.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Rzetelność i samodzielność w działaniu.

Firma oferuje:

My zadbamy o:
  • Stabilne miejsce pracy i perspektywy rozwoju.
  • Pracę w firmie o kulturze organizacyjnej nastawionej na jakość i satysfakcję Pacjenta.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, karta sportowa, dofinansowanie szkoleń i kursów​.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: LUX MED Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt