eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. rezerwacji

Kto szuka:

CFI Hotels Group

Stanowisko:

Specjalista ds. rezerwacji

Lokalizacja:

Warszawa, Ursynów, W pobliżu Lotniska Chopina

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez dostarczanie gościom usług na najwyższym poziomie
  • zakładanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych
  • wdrażanie i koordynacja strategii sprzedaży zgodnie z polityką firmy
  • odpowiedzialność za jakość obsługi gości oraz budowanie długofalowych relacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. rezerwacji w hotelu lub osoby z wykształceniem kierunkowym będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności sprzedażowe
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • dyspozycyjność, wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilną i odpowiedzialną pracę
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej, kontrakt
  • pomoc w załatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentów do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym od sprzedaży
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną i partnerską atmosferę w pracy
  • preferowane stawki dla pracowników i ich rodzin w hotelach sieci CFI Hotels Group Osoby

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: CFI Hotels Group

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering