eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista ds. Informatyki

Kto szuka:

Wojas Development sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Informatyki

Lokalizacja:

Warszawa, Praga-Południe

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czy jesteś doświadczonym informatykiem, który szuka elastycznej pracy zdalnej lub stacjonarnej? Wojas Development poszukuje Informatyka do współpracy w wymiarze od kilku do kilkunastu godzin w miesiącu, na umowę zlecenie lub B2B, który wesprze nasz zespół w obsłudze komputerów Windows i macOS oraz urządzeń biurowych.

Jako Informatyk w naszej firmie, będziesz odpowiadać za bieżące wsparcie techniczne naszych pracowników, pomagając im w rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem, sprzętem oraz urządzeniami biurowymi. Jeśli masz doświadczenie w pracy z systemami Windows i macOS, a także potrafisz skutecznie diagnozować i naprawiać problemy techniczne, czekamy na Twoją aplikację!

Główne obowiązki:
  • Wsparcie techniczne dla pracowników w zakresie obsługi komputerów z systemami Windows i macOS.
  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, sprzętem komputerowym oraz urządzeniami biurowymi.
  • Instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania na komputerach firmowych.
  • Diagnozowanie i naprawa usterek technicznych związanych z urządzeniami biurowymi (drukarki, skanery, itp.).
  • Zdalne wsparcie techniczne oraz możliwość interwencji na miejscu w razie potrzeby.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku informatyka lub specjalisty ds. wsparcia technicznego.
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i macOS.
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Znajomość konfiguracji i obsługi urządzeń biurowych (drukarki, skanery, routery).
  • Umiejętność pracy zdalnej oraz stacjonarnej w elastycznym wymiarze godzin.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy zespołowej.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich możliwości (od kilku do kilkunastu godzin w miesiącu).
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa zlecenie lub B2B).
  • Pracę zdalną z opcjonalnym wsparciem stacjonarnym w razie potrzeby.
  • Współpracę z dynamicznym i przyjaznym zespołem.
  • Stabilność współpracy i możliwość długoterminowego zaangażowania.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Wojas Development sp. z o.o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...