eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista ds. Fakturowania

Kto szuka:

Willson & Brown Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Fakturowania

Lokalizacja:

Warszawa, Włochy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Wystawianie faktur sprzedaży krajowych i zagranicznych
  • Weryfikacja poprawności i kompletacja dokumentów dot. wystawienia faktur
  • Kompletacja dokumentów do deklaracji Intrastat
  • Kontrola dokumentów potwierdzających dostawy towaru
  • Kontrola stanu należności, wyjaśnianie niezgodności
  • Prowadzenie działań windykacyjnych (windykacja miękka)
  • Ścisła współpraca z działami zagranicznymi w języku angielskim
  • Wykonywanie obowiązków zleconych przez przełożonego

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość przepisów podatkowych dotyczących wystawiania faktur oraz ustawy o VAT
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i szybkość w realizacji obowiązków

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Samodzielność w realizowaniu obowiązków
  • Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku
  • Program adaptacyjny dla nowych pracowników
  • Finansowanie nauki j. angielskiego lub j. niemieckiego na platformie eTutor
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowania pakietu sportowego
  • Luźny dress code

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-18

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Willson & Brown Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.