PracaOferty pracy ŁajskiSpecjalista ds. dokumentacji eksportowej

Kto szuka:

Szalpol

Stanowisko:

Specjalista ds. dokumentacji eksportowej

Lokalizacja:

Łajski, ul. Suwalna 7

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Obsługa operacyjna zamówień
  • Utrzymywanie kontaktu z kontrahentami firmy w zakresie logistyki oraz dokumentacji
  • Obsługa zamówień w zakresie poprawności dokumentacji (inkasa, akredytywy)
  • Przygotowywanie finalnych zestawów dokumentów
  • Prowadzenie rejestru zamówień

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Znajomość oprogramowania Microsoft Office
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji eksportowej w języku angielskim
  • Doświadczenie w sporządzaniu inkas oraz akredytyw
  • Umiejętność prowadzenia korespondencji elektronicznej
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność, sumienność

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki pracy
  • Premia na koniec roku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Brak dress code'u
  • Napoje
  • Dostęp do kuchni
  • Parking
  • Elastyczne warunki pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Retuszer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Handlowiec - branża spożywcza

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Szalpol

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.