PracaOferty pracy Nowy ModlinSamodzielny Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Kto szuka:

Nowel Sp. z o.o.

Stanowisko:

Samodzielny Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Lokalizacja:

Nowy Modlin

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie programów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń w zakresie systemów jakości i bezpieczeństwa żywności;
  • Tworzenie, wdrażanie i aktualizacja: księgi HACCP, planów Food Defance, Food Fraud;
  • Tworzenie procedur, instrukcji i innych dokumentów w zakresie systemów jakości i bezpieczeństwa żywności;
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym;
  • Prowadzenie nadzoru nad niezgodnościami i realizacją działań korygujących;
  • Udział w audytach certyfikacyjnych, klienckich oraz wewnętrznych;
  • Współpraca przy kwalifikowaniu i ocenie dostawcy;
  • Samodzielne prowadzenie projektów w ramach harmonogramu działań Działu Zapewnienia Jakości.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (bezpieczeństwo żywności, technologia żywności, towaroznawstwo lub pokrewne);
  • Znajomość systemów jakości i bezpieczeństwa żywności, GMP, GHP, HACCP, norm BRC, IFS;
  • Znajomość zasad audytowania (mile widziane: posiadanie uprawnień audytora wewnętrznego);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Gotowość do pracy w przedziale godzinowym 9:00-17:00;Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office;
  • Komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne);
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Nowel Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...