PracaOferty pracy KaryntiaPielęgniarka / Pielęgniarz do opieki domowej z j. niemieckim B2

Kto szuka:

Trenkwalder

Pielęgniarka / Pielęgniarz do opieki domowej z j. niemieckim B2

Numer referencyjny:

a0tbI000005hAR3QAM

Lokalizacja:

Karyntia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • pomoc w codziennej higienie osobistej i monitorowanie stanu zdrowia pacjentów,
  • pomoc w mobilizacji,
  • ciągłe monitorowanie stanu zdrowia pacjentów,
  • dokumentacja środków opieki i danych medycznych,
  • obsługa sprzętu diagnostycznego oraz wykonywanie zastrzyków i opatrywanie ran,
  • komunikacja z krewnymi,
  • wykonywanie działań pielęgniarskich i medyczno-terapeutycznych w odpowiednim obszarze specjalizacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • ukończone szkolenie jako asystent pielęgniarki, wyspecjalizowany asystent pielęgniarki lub wykwalifikowany asystent opieki zdrowotnej i pielęgniarskiej,
  • dobra znajomość procesu pielęgnowania pacjentów,
  • prawo jazdy kategorii B i własny samochód,
  • dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca zrozumienie instrukcji pracy i komunikację z klientami,
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Austrii.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • miesięczne wynagrodzenie brutto w wysokości od 2.546,51€ do 3.009,21€ (37 godzin tygodniowo) w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego,
  • elastyczne opcje pracy w niepełnym wymiarze godzin, przy czym dokładna liczba godzin tygodniowo zostanie ustalona podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
  • szczegółowo zorganizowana faza wprowadzająca ze wsparciem naszych doświadczonych mentorów, wliczając w to regularne spotkania zespołu,
  • planowane okresy urlopowe i preferowane dni wolne dla pracowników,
  • kompleksowy, bezpłatny program dokształcania oferowany przez wewnętrzną akademię firmy,
  • zasiłek opiekuńczy EEZG w wysokości 135,50€ brutto (na podstawie 37 godzin tygodniowo),
  • dodatek SEG w wysokości 1,44€ brutto za godzinę obsługi klienta,
  • dodatkowo: zaliczenie poprzednich okresów pracy zgodnie z postanowieniami układu zbiorowego, przy czym udokumentowane poprzednie okresy pracy są zaliczane w całości,
  • automatyczny wzrost wynagrodzenia co 2 lata.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...