PracaOferty pracy Warszawa › Realizator Zamówień - Pracownik Magazynu

Kto szuka:

Confilogi Group sp. z o.o.

Stanowisko:

Realizator Zamówień - Pracownik Magazynu

Lokalizacja:

Warszawa, Włochy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Z chęcią podejmiemy współpracę ze studentami i uczniami uczącymi się w trybie ZAOCZNYM :)

Na co dzień zajmiesz się:
  • realizacją zamówień (przygotowywaniem przesyłek dla Klientów),
  • przyjmowaniem dostaw i rozkładaniem towaru,
  • terminową obsługą przesyłek zgodnie z obowiązującymi standardami pracy,
  • kontrolą stanów magazynowych,
  • przygotowywanie dostaw zagranicznych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zadomowisz się u nas w trymiga, jeżeli:
  • zaangażowania w wykonywane czynności Ci nie brakuje,
  • jesteś dyspozycyjny - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00,
  • cechuje Cię dokładność i skupienie w procesie przygotowywania zamówień,
  • szybko odnajdujesz się w nowym zespole i posiadasz łatwość komunikacji,
  • miło, jeżeli masz prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

W naszej firmie gramy w otwarte karty :) Oferujemy:
  • współpracę na podstawie umowy zlecenie,
  • siedzącą pracę z lekkim asortymentem,
  • klarowny system wynagrodzenia: (pierwszy miesiąc - 28,10 brutto/ h, studenci: brutto=netto)
  • pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku 8.00-16.00,
  • dzięki temu znajdziesz balans między życiem prywatnym, a zawodowym,
  • dofinansowanie do karty MultiSport i Pakietu Premium w Medicover,
  • pracę z NAMI w młodym i komunikatywnym zespole.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-01

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Confilogi Group sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy