eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Radca Prawny / Adwokat

Kto szuka:

Medicover Sp. z o.o.

Stanowisko:

Radca Prawny / Adwokat

Lokalizacja:

Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Udzielanie porad, opinii, konsultacji i wyjaśnień w sprawach dotyczących stosowania przepisów prawa, a w szczególności prawa cywilnego, praw konsumentów, sprzedaży e-commerce i platform benefitowych
  • Opracowywanie i opiniowanie pod względem prawnym umów, regulaminów i innych dokumentów związanych z bieżącą działalnością
  • Obsługa prawna organów spółek prawa handlowego

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Tytuł zawodowy radcy prawnego/adwokata- 8 lat doświadczenia
  • Biegła znajomość języka angielskiego C1
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa (cywilnego, konsumenta)
  • Samodzielność, poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole, dobre zarządzanie czasem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt gospodarczy
  • System pracy hybrydowy (80% zdalnie po okresie wdrożenia)
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań
  • Przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok"

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

branże: Prawo