eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Przedstawiciel Handlowy B2B

Kto szuka:

OCHNIK S.A.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy B2B

Lokalizacja:

Warszawa, Praga-Południe

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Współpracę z klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów na powierzonych rynkach
  • Negocjowanie warunków handlowych i nadzór nad ich realizacją
  • Budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z klientami
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i wsparcie posprzedażowe
  • Tworzenie ofert dostosowanych do potrzeb klienta
  • Udział w opracowywaniu strategii i planów sprzedażowych, realizacja celów sprzedażowych
  • Bieżące monitorowanie rynku
  • Wyjazdy służbowe
  • Ścisłą współpraca z Menagerem B2B oraz innymi działami w firmie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość rynku B2B
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania i utrzymania relacji interpersonalnych
  • Inicjatywa w działaniu i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Dyspozycyjność związana z wyjazdami służbowymi
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel/PowerPoint)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na cały etat
  • Możliwość rozwoju w zakresie obszaru merytorycznego oraz dostęp do rozbudowanej ścieżki szkoleniowej w różnych obszarach
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • System premiowania związany z wysokością sprzedaży - właściwy dla B2B OCHNIK
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie w adaptacji i rozwoju
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o długiej tradycji i ugruntowanej, silnej pozycji rynkowej
  • Dofinansowanie do pakietu karty Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach w Enel-Med
  • Możliwość dołączenia do programu grupowego ubezpieczenia na życie
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe)
  • Bonus roczny uzależniony od wyników firmy i skuteczności osobistej
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: OCHNIK S.A.

branże: Sprzedaż