eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Project Coordinator

Kto szuka:

Hanwha Aerospace Europe

Stanowisko:

Project Coordinator

Lokalizacja:

Warszawa, przy stacji metra Wilanowska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie realizacji projektów w tym terminów, budżetów, jakości.
  • Koordynacja pracy i komunikacja z podwykonawcami.
  • Śledzenie postępu projektów i podejmowanie działań naprawczych.
  • Efektywna alokacja zasobów i optymalizacja kosztów.
  • Komunikacja z interesariuszami.
  • Zapewnienie zgodności produktów z standardami jakości.
  • Kontrola budżetów i wyników finansowych projektu.
  • Zarządzanie ryzykiem i rozwiązywanie problemów.
  • Tworzenie dokumentacji i raportowanie postępów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zarządzaniu projektami, inżynierii lub biznesie.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, mile widziane w branży obronnej.
  • Biegła znajomość angielskiego.
  • Umiejętność zarządzania złożonymi projektami i zespołami.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, interpersonalne i budowania relacji.
  • Wiedza o systemach obronnych i narzędziach do zarządzania projektami.
  • Kompetencje rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Elastyczność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Umowę pełnoetatową z okresem próbnym, następnie na czas nieokreślony.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej i pakietu socjalnego.
  • Kartę lunchową i system bonusowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Hanwha Aerospace Europe

branże: Zarządzanie