eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy GarwolinPracownik zabezpieczenia sklepu

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Stanowisko:

Pracownik zabezpieczenia sklepu

Lokalizacja:

Garwolin, ul. Targowa 2a

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje główne zadania:
  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zabezpieczenia sklepu przed kradzieżami oraz przed niszczeniem mienia
  • podejmowania interwencji po zaobserwowaniu próby kradzieży towaru czy niszczenia mienia
  • dbałość o bezpieczeństwo utargów z kasetek i wsparcie kasjerek w drodze na kasę oraz z kasy do biura sklepu
  • monitorowanie wnoszonych na teren sklepu przez pracowników/klientów produktów czy toreb
  • zbieranie koszyków spod kas i odstawianie ich na stolik oraz odprowadzanie wózków na miejsce
  • współpraca w wybranych zadaniach porządkowych z pozostałym personelem sklepu i realizowanie zadań zleconych przez kadrę zarządzającą sklepem

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • zaangażowanie, spostrzegawczość i umiejętność szybkiego podejmowania interwencji
  • umiejętność skutecznej współpracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej, również w weekendy
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (do ustalenia z wybranym kandydatem)
  • talony na święta
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

branże: Ochrona osób i mienia

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...