eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaPracownik sprzątający

Kto szuka:

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik sprzątający

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Przyokopowa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym:

  • Sprzątanie kuchni oraz innych części wspólnych
  • Odkurzanie wykładzin
  • Mycie ekspresów
  • Codzienne opróżnianie koszy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych 23:00- 07:00

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o prace lub umowę zlecenie (zależy od Ciebie)
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...