eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Nowy ModlinPracownik Produkcji

Kto szuka:

Nowel Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Produkcji

Lokalizacja:

Nowy Modlin

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prostych prac pomocniczych związanych z produkcją (m.in.: przygotowanie materiałów, surowców, usuwanie produktu wadliwego z linii)
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Czyszczenie linii na wyznaczonym odcinku.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) w ruchu ciągłym
  • Stabilność zatrudnienia w poprzednich miejscach pracy
  • Sprawność fizyczna i brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy stojącej
  • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Nowel Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...