eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy MarkiPracownik magazynu

Kto szuka:

MAROL

Stanowisko:

Pracownik magazynu

Lokalizacja:

Marki, ul. Okólna 45

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Prace przy rozładowaniu i załadowaniu samochodów
  • Przyjmowanie i rozłożenie towaru na magazynie
  • Wydawanie towaru
  • Kompletowanie zamówień

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Prawo jazdy
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracownicze ubezpieczenie grupowe
  • Opieka medyczną
  • Pakiet sportowy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: MAROL

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...