PracaOferty pracy Sokołów (pow. pruszkowski › Pracownik magazynowy

Kto szuka:

Headex Polska

Stanowisko:

Pracownik magazynowy

Lokalizacja:

Sokołów (pow. pruszkowski, gm. Michałowice)

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Praca w magazynie ze sprzętami RTV/AGD (dla kobiet, mężczyzn i par)
  • Kompletacja zamówień
  • Pakowanie produktów zgodnie z zamówieniami
  • Przyjmowanie towarów
  • Kontrola jakości towarów
  • Układanie towarów na regałach na terenie magazynu
  • Praca ze skanerem

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie: nie jest wymagane
  • Doświadczenie: mile widziane
  • Mile widziany również własny transport i prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość nadgodzin
  • Umowę zlecenie
  • Premię wydajnościową
  • Stawka wyjściowa 28,10 zł brutto/godz.
  • Zarobki od 4777 zł brutto/msc do 6276 zł brutto/msc (w zależności od ilości wypracowanych godzin i premii wydajnościowej)
  • Możliwość awansu w strukturze
  • Pracę na 2 zmiany, 5/6 dni w tygodniu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Order picker Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Funkcjonariusz Policji

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Headex Polska

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Praca sezonowa czy freelancing? Jak dorobić do wakacji?

    Praca sezonowa czy freelancing? Jak dorobić do wakacji?

    Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

  • Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

  • Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

  • Zwolnienie lekarskie a koniec umowy o pracę. Co z zasiłkiem chorobowym?

    Zwolnienie lekarskie a koniec umowy o pracę. Co z zasiłkiem chorobowym?

    Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...