PracaOferty pracy Sokołów PodlaskiPracownik linii produkcyjnej piekarni

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Stanowisko:

Pracownik linii produkcyjnej piekarni

Lokalizacja:

Sokołów Podlaski, ul. Ząbkowska 15A

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje główne zadania:
  • Pakowanie gotowych produktów piekarniczych zgodnie z procedurami.
  • Przygotowanie pieczywa do sprzedaży.
  • Współpraca z zespołem w pracach produkcyjnych.
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej (preferowane).
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Ważne badania sanepidowskie.
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • Umowę o pracę lub zlecenie.
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnie rozwijającej się firmie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-07

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

branże: Praca fizyczna

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...