eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaPracownik Hali (dział ryby)

Kto szuka:

Selgros Cash&Carry

Stanowisko:

Pracownik Hali (dział ryby)

Numer referencyjny:

PRAC.HALI RYBY

Lokalizacja:

Warszawa, Białołęka

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będą należeć m.in.:

  • transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję,
  • ważenie i pakowanie towaru,
  • kontrola świeżości i dat przydatności do spożycia,
  • wymiana lodu na ekspozycji,
  • profesjonalna obsługa klienta – aktywna sprzedaż.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Poszukujemy Osób:

  • komunikatywnych i potrafiących pracować w zespole,
  • gotowych do podjęcia pracy w systemie zmianowym (również w weekendy),
  • nastawionych na rzetelną realizację zadań i chętnych do nauki,
  • posiadających aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczającą do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowych do jej szybkiego wyrobienia.

Mile widziane:

  • znajomość branży rybnej,
  • doświadczenie w pracy w handlu,
  • znajomość zasad związanych z obsługą klienta.

Firma oferuje:

Pracując z nami otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,
  • atrakcyjne gratyfikacje jubileuszowe,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • kursy językowe dostępne dla wszystkich pracowników,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),
  • możliwość przystąpienia do programu Medicover Sport,
  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros i u naszych Partnerów Biznesowych.

Jeśli do tej pory nie uzyskałaś/uzyskałeś prawa do pełnego wymiaru urlopu (26 dni), a przepracujesz z nami 3 miesiące – otrzymasz dodatkowe 6 dni wolnego!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Selgros Cash&Carry

branże: Sprzedaż

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...