PracaOferty pracy WarszawaPracownik Gastronomii do wydawania posiłków

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Gastronomii do wydawania posiłków

Lokalizacja:

Warszawa, Żoliborz

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

To oferujemy:
  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie 30 zł/brutto na godzinę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Po okresie próbnym pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoje zadania:
  • Wydawanie posiłków pacjentom oraz zbieranie i mycie naczyń
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Godziny pracy 7:00 – 19:00
  • Praca poniedziałek – niedziela w oparciu o grafik

Firma oferuje:

Oczekujemy:
  • Zaświadczenie z badań sanitarno-epidemiologicznych – wymóg konieczny
  • Orzeczenie z badań na nosicielstwo – wymóg konieczny
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Dokładności i sumienności
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Magazynier Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Inżynier budowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp.z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...