eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bielany-ŻyłakiPracownik działu sprzedaży

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Stanowisko:

Pracownik działu sprzedaży

Lokalizacja:

Bielany-Żyłaki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje główne zadania:
  • Profesjonalna obsługa klientów.
  • Obsługa kasy fiskalnej.
  • Zarządzanie ekspozycją produktów i kontrola dat ważności.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa).
  • Ważne badania sanepidowskie.
  • Rzetelność, uczciwość, umiejętności komunikacyjne.
  • Doświadczenie w branży spożywczej jest dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • Umowa zlecenie.
  • Terminowe wynagrodzenie.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

branże: Sprzedaż

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.