PracaOferty pracy SiedlcePracownik ds. utrzymania czystości w kuchni

Kto szuka:

Brofaktura

Stanowisko:

Pracownik ds. utrzymania czystości w kuchni

Lokalizacja:

Siedlce, ul. Armii Krajowej 5

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje główne zadania:
  • Obsługa zmywarek do naczyń.
  • Dbanie o czystość sztućców, zastawy oraz urządzeń kuchennych.
  • Utrzymywanie porządku w kuchni i pomieszczeniach socjalnych.
  • Wsparcie kucharzy i Szefa kuchni.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy od Ciebie:
  • Pracowitość, energia i dyspozycyjność.
  • Zaangażowanie i motywacja.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich szybkiego dopełnienia.

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • Umowa o pracę, terminowe wynagrodzenie.
  • Praca w młodym zespole.
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia życiowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Brofaktura

branże: Praca fizyczna

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?