eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Położna / Położny

Kto szuka:

Medicover Sp. z o.o.

Stanowisko:

Położna / Położny

Lokalizacja:

Warszawa, al. Jana Pawła II 27

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • posiadasz lub jesteś otwarty na wyrobienie kursu cytologii i KTG,
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim - mile widziane.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasza oferta w pigułce:
  • dofinansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover – zakres uzależniony od rodzaju świadczonych usług w dedykowanej przychodni,
  • elastyczny grafik, praca w systemie zmianowym,
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • jasną ścieżkę rozwoju,
  • benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej,
  • aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Firma oferuje:

Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • pracę w gabinecie ginekologicznym,
  • wykonywanie badań specjalistycznych (np. KTG, cytologii, porad laktacyjnych),
  • ścisłą współpracę z lekarzem ginekologiem
  • przygotowywanie pacjentek do badań lekarskich,
  • przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji medycznej pacjentek.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja