PracaOferty pracy OtwockPielęgniarka / Pielęgniarz - Instrumentariuszka / instrumentariusz

Kto szuka:

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Instrumentariuszka / instrumentariusz

Lokalizacja:

Otwock, blok operacyjny

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:
  • pracę w systemie dziennym lub całodobowym
  • wybór formy zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, zlecenie)
  • współpracę z wysoko wykwalifikowanym zespołem medycznym
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe oraz aktualne prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość obsługi komputera
  • rzetelność, sumienność i uczciwość
Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe
  • kursy/ szkolenia/ specjalizacja

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.