eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Pielęgniarka / Pielęgniarz

Kto szuka:

Medical Office Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Lokalizacja:

Warszawa, Ursynów, blisko stacji Metra Natolin

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • wizyty domowe w ramach opieki długoterminowej,
  • kwalifikacja pacjenta zgodnie z wytycznymi NFZ, m.in skala Barthel 0-40,
  • zakres czynności pielęgniarskich, min.:
  • np. zmiana opatrunków (jeśli wymaga),
  • np. założenie i wymiana cewnika Foleya (jeśli wymaga),
  • np. założenie i wymiana zgłębnika/sondy żołądkowej (jeśli wymaga),
  • np. iniekcje / wlewy kroplowe (jeśli wymaga),
  • edukacja pacjenta i opiekunów do samoopieki.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • dyplom pielęgniarki,
  • prawo wykonywania zawodu oraz wymagane dodatkowe kwalifikacje tj.kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek,
  • lub kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwo opieki długoterminowej.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • elastyczne godziny pracy,
  • wyposażenie pielęgniarki środowiskowej,
  • bilet miesięczny lub ryczałt za paliwo,
  • forma zatrudnienie do uzgodnienia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Medical Office Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja