eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy MarkiOperator produkcji farb ofsetowych

Kto szuka:

Sun Chemical Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator produkcji farb ofsetowych

Lokalizacja:

Marki, k. Warszawy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Obsługa maszyn do produkcji farb ofsetowych
  • Kontrola jakości i parametrów
  • Przestrzeganie BHP
  • Prowadzenie raportów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nie wymagamy doświadczenia, wystarczą chęci i zaangażowanie!

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • System premiowy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Sun Chemical Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Z danych Komisji Nadzoru Finansowego oraz Polskiej Izby Ubezpieczeń wynika, że grupowe ubezpieczenia zdrowotne i na życie z roku na rok są coraz popularniejsze. Z czego wynika rosnące zainteresowanie tymi polisami? Na to pytanie odpowiadają ...

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.