eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KajetanyOperator Maszyn

Kto szuka:

FTL S.A.

Stanowisko:

Operator Maszyn

Lokalizacja:

Kajetany, ul. Klonowa 48

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Uruchamianie i nadzór maszyn wtryskowych.
  • Montaż i ustawianie form wtryskowych.
  • Przezbrojenie maszyn.
  • Utrzymywanie optymalnych parametrów technologicznych.
  • Konserwacja i dbałość o stan techniczny urządzeń.
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
  • Dokumentowanie procesu produkcyjnego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w montażu i obsłudze maszyn wtryskowych.
  • Znajomość surowców termoplastycznych (PC, PMMA, ABS, itp.).
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Umiejętność współpracy i pracy w zespole.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych.
  • Przestrzeganie norm jakościowych i zasad BHP..
Mile widziane:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży produkcyjnej.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.
  • Pracę w doświadczonym i wspierającym zespole.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-30

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: FTL S.A.

branże: Praca fizyczna

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.