eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łubna › Operator linii produkcyjnej

Kto szuka:

UNITED BRANDS OF BUSINESS

Stanowisko:

Operator linii produkcyjnej

Lokalizacja:

Łubna, k. Góry Kalwaria

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres Obowiązków:
  • Utrzymanie ciągłości pracy powierzonej linii produkcyjnej
  • Koordynowanie dostępności materiałów i uzupełnianie surowców na linii produkcyjnej
  • Dbałość o prawidłowe oznakowanie i zapakowanie produktu gotowego
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie
  • Rozwinięte umiejętności techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze linii produkcyjnej
  • Podstawowa obsługa komputera
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Wiedza z zakresu mechaniki i automatyki
  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie

Firma oferuje:

Warunki pracy:
  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie do pracy na stanowisku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat oraz do 30% premii miesięcznej
  • Praca w pełnym wymiarze godzin na dwie zmiany (6:00-18:00, 18:00-6:00) w systemie 4 dni pracy/4 dni wolne (max 14 dni pracy w miesiącu)
  • Plan pracy na cały rok z góry (GRAFIK)
  • Wolne święta (czerwone kartki)
  • Dodatek za pracę w nocy (20% od stawki wynagrodzenia)
  • Do 400 zł brutto miesięcznej premii za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Wszystkie nadgodziny płatne 100%
  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników oraz członków rodzin
  • Dofinansowanie do obiadów (350 zł miesięcznie)
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz wakacji dzieci pracownika
  • Karta Benefit (pracodawca dopłaca 70%)
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Bony świąteczne na Boże Narodzenie do 1500 zł
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Zaufanie i szacunek

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: UNITED BRANDS OF BUSINESS

branże: Produkcja / Przemysł