PracaOferty pracy SokołówOchrona / magazyn - Sokołów k. Janek - możliwe zmiany 24/48

Kto szuka:

Securitas Polska

Stanowisko:

Ochrona / magazyn - Sokołów k. Janek - możliwe zmiany 24/48

Lokalizacja:

Sokołów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony, który zawdzięcza swoją światową pozycję lidera nie tylko innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, ale przede wszystkim naszym niezwykle zaangażowanym pracownikom.

Opis oferty pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów do ochrony na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY MAGAZYNU

Lokalizacja: SOKOŁÓW k. JANEK

Mieszany system pracy:

  • od 6:00 do 6:00 - 24/48h
  • od 6:00 do 22:00 - dyżur 16h
  • od 22:00 do 6:00 - dyżur nocny

Twoje przyszłe zadania:

  • kontrola bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
  • weryfikacja i nadzór nad dokumentacją,
  • wykonywanie obchodów kontrolnych obiektu,
  • nadzór nad monitoringiem,
  • praca w zespole w celu zapewnienia największego bezpieczeństwa klienta.

Ze swojej strony oferujemy:

  • umowę zlecenie lub umowę o pracę po okresie próbnym,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • płatne szkolenie wdrażające w pełni przygotowujące do pracy,
  • brak kar finansowych,
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
  • ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek nieoprocentowanych, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS),
  • dofinansowanie do karnetów sportowych,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
Kwalifikacje
  • niekaralność,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt: 6-9-0-1-0-0-3-5-4 (kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00).

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Securitas Polska

branże: Ochrona osób i mienia

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.