PracaOferty pracy Kazuń NowyNaukowiec - Dział Rozwoju Przedklinicznego

Kto szuka:

Celon Pharma S.A.

Stanowisko:

Naukowiec - Dział Rozwoju Przedklinicznego

Lokalizacja:

Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • projektowanie, wykonywanie i analiza doświadczeń związanych z rozwojem innowacyjnych leków w technologii RNA

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • wykształcenie wyższe w obszarze: biologii, biofizyki, biotechnologii, bioinformatyki, farmacji lub pokrewnym;
  • wiedza z zakresu syntezy RNA oraz biosyntezy białek;
  • znajomość metod chromatograficznych;
  • znajomość i biegłość w stosowaniu podstawowych technik/metod wykorzystywanych w biologii molekularnej tj.: projektowanie i analiza sekwencji kwasów nukleinowych, PCR, Western Blot, qPCR, ELISA, elektroforeza, chromatografia, techniki izolacji kwasów nukleinowych, klonowanie, przeprowadzanie reakcji enzymatycznych;
  • wiedza z zakresu wykonywania analiz biochemicznych i biofizycznych kwasów nukleinowych lub białek;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie;
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej;
  • list motywacyjny opisujący posiadane doświadczenie i umiejętności
  • w przypadku braku doświadczenia pracy w laboratorium lub projektach naukowych, oczekujemy, że kandydat poinformuje gdzie i w jakim zakresie nabył wiedzę z zakresu biologii molekularnej/biofizyki/bioinformatyki/chemii biologicznej.
Dodatkowym atutem będzie
  • doświadczenie w syntezie RNA in vitro i oczyszczaniu RNA;
  • doświadczenie w przeprowadzaniu analizy produktów syntezy RNA;
  • doświadczenie w zakresie formulacji kwasów nukleinowych;
  • udział w projektach badawczych związanych z tematyką RNA;
  • umiejętność projektowania RNA, optymalizacji sekwencji oraz wiedza z zakresu struktury RNA;
  • doświadczenie w samodzielnej pracy badawczej (np. realizacja pracy doktorskiej lub praca na pozycji naukowca/specjalisty w jednostkach akademickich lub w sektorze farmaceutycznym);
  • wiedza dotycząca procesów RNA based drug discovery and development.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • udział w realizacji innowacyjnych projektów badawczych, których celem jest rozwój i wprowadzenie nowych leków;
  • brak rutyny w codziennej pracy;
  • współpracę z renomowanymi jednostki badawczymi w Polsce i na świecie;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • stabilne środowisko pracy;
  • pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, firmowy autobus, dofinansowanie posiłków w pracy).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Celon Pharma S.A.

branże: Badania i rozwój

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.