PracaOferty pracy Radom › Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Rozliczeń Dostawców

Kto szuka:

Medicover Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Rozliczeń Dostawców

Lokalizacja:

Radom, Jacka Malczewskiego 24​

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:
  • kontrola zobowiązań i weryfikacja faktur od wewnętrznych/zewnętrznych dostawców usług medycznych,
  • obsługa zapytań dotyczących faktur,
  • obsługa rezerw do niezafakturowanych kosztów,
  • rejestracja kart statystycznych,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesów i procedur,
  • zapewnienie terminowej realizacji zaplanowanych zadań.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyte w dziale księgowym/finansowym,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność priorytetyzacji zadań,
  • dobra znajomość Ms Office w szczególności Excela,
  • zdolności analityczne, dokładność, skrupulatność.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • bezpłatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • bezpłatny dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport,
  • dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne,
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych,
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt