PracaOferty pracy Nowy Modlin › Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

Lokalizacja:

Nowy Modlin

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

• Pobór i kontrola próbek surowców i opakowań,

• Decyzyjność odnośnie przyjęcia lub odrzucenia dostawy oraz produktów niespełniającego wymagań,

• Stałe monitorowanie jakości wyrobów oraz podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych wynikających z obowiązujących dokumentów systemu zarządzania jakością,

• Pobór i archiwizacja próbek referencyjnych surowców i wyrobów gotowych,

• Dopuszczanie oraz weryfikacja stanu linii do produkcji po i przed czyszczeniem,

• Ścisła współpraca z Działem Produkcji,

• Prowadzenie dokumentacji i sporządzanie raportów,

• Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.

Nasze wymagania:

• Wykształcenie min średnie kierunkowe, lub wyższe (najlepiej wyższe: technologia żywności, towaroznawstwo, ocena jakości)

• Znajomość problemów jakości i bezpieczeństwa żywności

• Znajomość MS Excel

• Samodzielność, zaangażowanie, asertywność  i systematyczność

• Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania)

•Studenci mile widziani

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• system premiowy

• program wdrożenia do organizacji,

• pracę w systemie 3 zmianowym w tym weekendy (możliwość dopasowania grafiku do studiów)

• szkolenia wdrożeniowe i stanowiskowe

• Benefity: opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie PZU, dofinansowanie dojazdów oraz bony świąteczne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-31

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Kontrola jakości