PracaOferty pracy WarszawaMłodszy Opiekun Klienta z językiem francuskim

Kto szuka:

Lava Group S.C

Stanowisko:

Młodszy Opiekun Klienta z językiem francuskim

Lokalizacja:

Warszawa, Ursynów, przy stacji Metro Stokłosy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • bezpośredni kontakt z klientem B2B w języku francuskim
  • przygotowywanie ofert i zamówień
  • udział w wyjazdach i targach
  • aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów B2B
  • współpraca z innymi działami firmy
  • realizacja planów sprzedażowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • znajomość pakietu Office
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego - minimum B2
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • zaangażowanie w wykonywanych zadaniach
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok

Firma oferuje:

  • Gwarancję pracy w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika
  • Umowa o prace
  • Standardowe godziny pracy 8:30-16:30
  • Od poniedziałku do czwartku pracujemy 30 minut dłużej, aby w piątek móc skończyć 2 godziny wcześnie
  • Premie kwartalne
  • Program rabatowy na nasze produkty dla pracowników
  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Wygodna lokalizacja biura – obok stacji METRO STOKŁOSY

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-12

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Lava Group S.C

branże: Sprzedaż

Fintech to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie, w tym również w Polsce. Nowe technologie coraz bardziej przejmują kontrolę nad zarządzaniem finansami i pojawia się wiele nowych możliwości zawodowych. Jakie ...

Kontrowersje dotyczące przepisów wprowadzających zakaz spędzania 45-godzinnego odpoczynku kierowcy w kabinie pojazdu nie są żadnym w nowym. Dyskusja i spory na ten temat trwają od blisko dwóch dekad. W przyjętym w 2020 r. Pakiecie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...