PracaOferty pracy WarszawaMistrz / Starszy Mistrz w Oddziale Produkcji Wody

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Stanowisko:

Mistrz / Starszy Mistrz w Oddziale Produkcji Wody

Numer referencyjny:

180/2024

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Brukselska 21

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

(Pion Wody/Zakład Centralny/Oddział Produkcji Wody)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Naszym Pracownikom oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z blisko 140-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (m.in. badmintona, piłkarska, squasha, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)
  • „3 godziny dla rodziny” – dodatkowy czas wolny
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
Główny zakres obowiązków:
  • zapewnienie terminowego i prawidłowego wykonywania zadań podległej Grupy Obsługi SUW PRAGA (GOS) poprzez bezpośrednie kierowanie Grupą oraz organizowanie i nadzorowanie jej pracy
  • bieżąca kontrola i analizowanie wyników jakości wody w systemie monitoringu on-line i systemie Mb GIS Utility oraz wprowadzanie zmian parametrów procesowych
  • planowanie zapotrzebowania na reagenty stosowane w procesach uzdatniania wody oraz nadzorowanie prowadzenia gospodarki reagentami
  • prowadzenie sprawozdawczości z działalności podległego obszaru
  • nadzorowanie prowadzenia gospodarki odpadami podległego obszaru
  • nadzorowanie prowadzenia dokumentacji technicznej i ruchowej maszyn, urządzeń i instalacji podległego obszaru
  • nadzór nad wykonywaniem przełączeń ruchowych urządzeń i instalacji technologicznych w normalnej eksploatacji oraz w sytuacjach awaryjnych
  • nadzorowanie prowadzenia gospodarki narzędziowej oraz magazynowanymi materiałami eksploatacyjnymi i środkami trwałymi, wydawanie materiałów podległym Pracownikom
  • opracowywanie instrukcji i innych dokumentów Zintegrowanego Systemu Zarządzania obowiązujących w podległym obszarze
  • opiniowanie rozwiązań projektowych instalacji technologicznych
  • przygotowywanie propozycji zakresu rzeczowego i poziomu kosztów planowanych remontów, modernizacji, zakupów środków trwałych, materiałów eksploatacyjnych i usług w podległym obszarze oraz sporządzanie opisów przedmiotu zamówienia i monitorowanie realizacji planów
  • uczestniczenie w pracach Komisji Przetargowych zgodnie z procedurami obowiązującymi w Spółce
  • nadzór eksploatacyjny podczas wykonywania remontów, modernizacji, przeglądów, napraw i usuwania awarii przez służby utrzymania ruchu Zakładu Centralnego oraz Wykonawców zewnętrznych
  • współpraca ze służbami kontrolnymi z zakresu prowadzonej działalności
  • kontrolowanie właściwego zabezpieczenia składników majątkowych Spółki
  • zarządzanie zasobami ludzkimi w podległym obszarze w zakresie dopuszczeń do pracy, rozliczania czasu pracy (Karty Pracy), sporządzania harmonogramów pracy zmianowej na okres rozliczeniowy, powierzania pełnienia funkcji brygadzisty
  • zgłaszanie potrzeb szkoleniowych oraz kierowanie podległych Pracowników na szkolenia okresowe BHP oraz obowiązkowe kursy zawodowe
  • kontrolowanie dyscypliny pracy podległych Pracowników
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe kierunkowe - inżynieria środowiska, uzdatnianie wody, ochrona środowiska lub pokrewne
  • min. 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe, mile widziane na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów uzdatniania wody, przepisów prawa ochrony środowiska, rozporządzeń w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia- mile widziane
  • odpowiedzialność, samodzielność, systematyczność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz łatwość przyswajania obsługi nowych systemów komputerowych
  • prawo jazdy kat B

Firma oferuje:

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.