eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaMechanik taboru szynowego

Kto szuka:

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik taboru szynowego

Numer referencyjny:

2024/178

Lokalizacja:

Warszawa, Praga

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz odpowiadać za:
  • przeglądy tramwajów, wagonów gospodarczych, historycznych zgodnie z Instrukcją planowo - zapobiegawczych obsług technicznych,
  • naprawy tramwajów, wagonów gospodarczych, historycznych,
  • obsługę pogotowia technicznego (hakowy),
  • naprawy pokolizyjne tramwajów,
  • naprawy lub wymiany podzespołów tramwajowych, a w szczególności: wózków napędowych i tocznych, przekładni, silników trakcyjnych, kół biegowych, wałów napędowych, luzowników, hamulców szynowych, przetwornic, rozruszników, sprzęgów, poszycia zewnętrznego wyłożeń wewnętrznych wagonów, drzwi i ich napędów, poręczy, szyb, urządzeń na dachu i pantografów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czeka na Ciebie:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w godzinach 6.00 – 14.00, 14:00-22:00, 22:00-6:00,
  • pełne wdrożenie stanowiskowe,
  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie i możliwość wykupienia karnetu sportowego,
  • pakiet socjalny w tym m.in. dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania,
  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,
  • inne benefity, jak np.: możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów, bezpłatny dostęp do nauki języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor, konsultacje psychologiczne.

Firma oferuje:

A od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego na kierunku technicznym, preferowane w zawodzie mechanika,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami, elektronarzędziami, maszynami i urządzeniami na poziomie dobrym,
  • umiejętności czytania rysunków technicznych na poziomie dobrym,
  • rozumienia działania maszyn i urządzeń, umiejętności rozwiązywania problemów technicznych,
  • dokładności i sumienności,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym.
 Mile widziane:
  • pozwolenie na kierowanie tramwajem,
  • uprawnienia SEP grupa I – eksploatacja,
  • zdolności manualne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...