eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Amsterdam › Płytkarz z doświadczeniem

Kto szuka:

MP Bouwservice Int BV

Stanowisko:

Płytkarz z doświadczeniem

Lokalizacja:

Amsterdam, Hilversum, Harderwijk

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Praca dla płytkarza z własną działalnością gospodarczą (polską lub holenderską).
  • Lokalizacja: okolice Amsterdamu, Hilversum, Harderwijk.
  • Transport: używanie własnego samochodu (zwrot kosztów za kilometry).

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w zawodzie płytkarza.
  • Własna działalność gospodarcza (PL/NL).
  • Posiadanie samochodu i podstawowych narzędzi jest mile widziane.
  • Większe narzędzia do pracy są udostępnione przez firmę.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Forma zatrudnienia: umowa o dzieło.
  • Wynagrodzenie: 22 000 - 32 000 zł miesięcznie, w zależności od kwalifikacji.
  • Mieszkanie: możliwość wynajęcia od firmy (koszt 165€/tydzień).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: MP Bouwservice Int BV

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura