PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. obsługi klienta ORKE (ORKE Customer Success Specialist)

Kto szuka:

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

Specjalista ds. obsługi klienta ORKE (ORKE Customer Success Specialist)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie najwyższej jakości procesu obsługi organizacji szkoleń z nastawieniem na sukces i satysfakcję klienta
  • Współpraca z Konsultantami ds. sprzedaży szkoleń ORKE z dedykowanego terenu
  • Współpraca z trenerami ORKE
  • Raportowanie sukcesów klienta wg wewnętrznych standardów i archiwizacja dokumentacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Nastawienie na sukces klienta (proaktywna postawa, budowanie długofalowych relacji, indywidualne podejście)
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Znajomość standardów obsługi klienta
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo znajomość narzędzi Pakietu MS Office, w tym głównie, MS Excell, MS Outlook, MS Teams
  • Dobre planowanie i organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Pozytywne nastawienie i otwartość na współpracę z innymi

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji
  • Umowę o pracę i system premiowy
  • Pracę hybrydową (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie)
  • Możliwość rozwoju kompetencji na stanowisku
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-19

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

branże: Sprzedaż