eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PruszkówMagazynier / Starszy Magazynier

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Stanowisko:

Magazynier / Starszy Magazynier

Numer referencyjny:

212/2024

Lokalizacja:

Pruszków, ul. Domaniewska 23

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

(Pion Administracyjno-Techniczny/ Dział Logistyki/ Wydział Gospodarki Magazynowej)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Naszym Pracownikom oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z blisko 140-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)
  • „3 godziny dla rodziny” – dodatkowy czas wolny
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
Główny zakres obowiązków:
  • przyjmowanie materiałów dostarczanych do magazynu, ustalanie ich ilości, potwierdzanie odbioru
  • wydawanie materiałów na podstawie zapotrzebowań materiałowych
  • prowadzenie ewidencji obrotu magazynowego w aplikacji IFS
  • kontrola dostaw pod względem jakościowym i ilościowym
  • obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych
  • uczestnictwo w inwentaryzacjach
Nasze Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie– warunek konieczny
  • preferowane doświadczenie na stanowisku magazyniera, mile widziane 3 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • uprawnienia UDT na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem – warunek niezbędny
  • komunikatywność

Firma oferuje:

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Praca zdalna nie cieszy się już tak dużą popularnością jak w czasie i po pandemii. Jedynie w branży IT blisko połowa ogłoszeń proponuje możliwość tej formy zatrudnienia, w pozostałych branżach jest to mniej niż 30 proc. Na najwyższe ...

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...