eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Ożarów MazowieckiMagazynier

Kto szuka:

Dajar Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Ożarów Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska – praca fizyczna:
  • przyjmowanie towarów do magazynu,
  • wydawanie towarów z magazynu,
  • ustawianie towarów na półkach magazynowych,
  • kompletowanie towarów przeznaczonych do wysyłki zgodnie z zamówieniem klienta,
  • pakowanie towaru do wysyłki,
  • utrzymanie porządku w magazynie,
  • obsługa wózka widłowego - zgodnie z posiadanymi uprawnieniami wydanymi przez UDT.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • zaangażowania i odpowiedzialności,
  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku branżowym,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ewentualne nadgodziny płatne według obowiązujących przepisów prawa pracy,
  • dopłatę do ubezpieczenia prywatnego,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Dajar Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Jeszcze do niedawna studentom i absolwentom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy pracodawcy oferowali często możliwość odbycia stażu. Haczyk tkwił w tym, że za te ostatnie dość niechętnie płacono. Najnowsze doniesienia Grupy Progres ...

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...