eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy DuchnówMagazynier

Kto szuka:

Dax Cosmetics Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Duchnów, Spacerowa 18

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Przyjmowanie towaru od dostawców (rozładunek samochodów)
  • Lokowanie towaru (magazyn wysokiego składowania)
  • Kompletowanie zamówień przy pomocy skanerów i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Wszystkie prace wykonywane z pomocą wózków widłowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zdyscyplinowanie
  • Sumienność i konsekwencja w działaniu oraz realizowaniu wyznaczonych celów
  • Samodzielność w pracy własnej połączona z umiejętnością pracy zespołowej
Mile widziane
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
  • Doświadczenie w pracy przy użyciu systemu WMS

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Atrakcyjny system premiowy (do 25 procent wynagrodzenia zasadniczego)
  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa i świadczenia socjalne.
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Kawa / herbata
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Paczki świąteczne
  • Możliwość uzyskania uprawnień

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Dax Cosmetics Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.