eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy TarczynMagazynier

Kto szuka:

DOEHLER SP ZOO

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Tarczyn, k. Grójca

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Praca na wózku widłowym (kategoria II WJO) wysokie składowanie max. 7-8 miejsc paletowych do góry
  • Wydawanie beczek z towarem do klientów bądź zewn. magazynów
  • Rozładunki dostaw zagranicznych i krajowych: ściąganie towarów z samochodu; całkowite sprawdzenie dostaw pod względem ilościowym, jakościowym, dat przydatności; rozkładanie towaru na magazynie
  • Kompletowanie dokumentów pod wysyłki i przyjęcia towarów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT II WJO) – obowiązkowe
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej w systemie 8 - godz. 2 zmiany bez godzin nocnych (wyjątek: inwentaryzacja w okresie listopada)
  • Orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne – wymagane
  • Doświadczenie jako magazynier – mile widziane
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na 3 m-ce - umowa na 1 rok -umowa na stałe)
  • Wynagrodzenie: pensja zasadnicza + premia motywacyjna
  • Możliwość dodatkowego premiowania za wdrażanie własnych pomysłów na usprawnienia w pracy
  • Szkolenia stanowiskowe oraz pakiet szkoleń rozwojowych
  • Posiłki regeneracyjne bezpłatnie przez cały rok
Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny)
  • Ubezpieczenie na życie (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny)
  • Karta sportowa Multisport
  • Fundusz socjalny: pożyczki pracownicze, zapomogi losowe, świadczenia pieniężne z okazji świąt, karty podarunkowe dla dzieci
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie zajęć sportowych dla dzieci pracowników
  • Płatny program rekomendacji pracowników
  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień
  • Pracownicze spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne
  • 10l soków co miesiąc dla każdego pracownika

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: DOEHLER SP ZOO

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...