eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy MarkiMagazynier

Kto szuka:

MAROL

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Marki, ul. Okólna 45

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Rozładunek i załadunek pojazdów,
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu,
  • Rozkładanie przyjętego towaru,
  • Kompletowanie i składanie zamówień od klientów,
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Prawo jazdy kat. "B",
  • Dyspozycyjności,
  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Atrakcyjne warunki pracowniczego ubezpieczenia grupowego, opiekę medyczną oraz pakiety sportowe,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu oraz doświadczonej kadry managerów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: MAROL

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...