eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Nadarzyn › Magazynier

Kto szuka:

Logwin Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Nadarzyn

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Jakie zadania na Ciebie czekają:
  • Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja wysyłek, załadunek towaru
  • Uzupełnianie dokumentacji związanych z wysyłkami
  • Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanie zapasów, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych
  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe – mile widziane
  • Książeczka Sanepidu
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Samodzielność

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie (podstawa + premia) oraz wynagrodzenie za nadgodziny i za pracę w nocy
  • Rekompensata pracy w sobotę premią oraz dodatkowym dniem wolnym
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Program szkoleń wdrożeniowych prowadzonych przez trenerów
  • wewnętrznych Dodatkowe premie za polecenie pracowników do pracy
  • Dostęp do bezpłatnego pakietu medycznego
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci
  • Bony pieniężne na różne okazje np. święta, ślub oraz dodatkowe benefity
  • związane z Zakładowym Funduszem świadczeń Socjalnych
  • Owocowe poniedziałki
  • Parking dla pracowników

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: Logwin Poland Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy