PracaOferty pracy RaszynKsięgowa/y (Gospodarka Magazynowa) - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Księgowa/y (Gospodarka Magazynowa) - rekrutacja online

Lokalizacja:

Raszyn

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Naszym Klientem jest rozwijająca się firma, która poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Księgowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie księgowości związanej z gospodarką magazynową oraz inwentaryzacją, a także wsparcie głównej księgowej w zakresie analizy kosztów magazynowych.

Księgowa/y (Gospodarka Magazynowa)Miejsce pracy: Raszyn

Zadania:

  • Prowadzenie księgowości związanej z gospodarką magazynową i inwentaryzacją,
  • Rozliczanie wyciągów bankowych, w tym księgowanie i analiza transakcji bankowych oraz kontrolowanie płynności finansowej w zakresie operacji magazynowych,
  • Rozliczanie rozrachunków z kontrahentami, monitorowanie i uzgadnianie rozrachunków z dostawcami oraz odbiorcami, weryfikacja poprawności faktur w systemie,
  • Przygotowywanie specyfikacji płatności oraz rozliczanie płatności bankowych,
  • Wyjaśnianie rozrachunków oraz przygotowywanie przelewów,
  • Odpowiedzialność za poprawność dokumentacji, analiza i raportowanie kosztów związanych z gospodarką magazynową, tworzenie zestawień i raportów finansowych dotyczących magazynów dla potrzeb wewnętrznych,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów i danych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie rachunkowości, finansów lub pokrewne,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej,
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • Znajomość programu księgowego RAKS będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i Word,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa oraz zaangażowanie,
  • Gotowość do pracy w trybie stacjonarnym.

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnej i szybko rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności,
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy,
  • Przyjazna atmosfera pracy oraz wsparcie ze strony zespołu,
  • Pakiet socjalny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-21

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Finanse

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...