PracaOferty pracy Warszawa › Asystent / Asystentka Sprzedaży i Marketingu

Kto szuka:

POLPHARMA S.A.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka Sprzedaży i Marketingu

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeśli szukasz dynamicznej pracy, pełnej różnorodnych zadań, to rola Asystenta/ki czeka właśnie na Ciebie! Brak nudy gwarantowany.

To stanowisko dla osoby świetnie zorganizowanej, potrafiącej przeskakiwać z tematu na temat, która lubi kontakt i współpracę z ludźmi. Oprócz rozwoju swoich kompetencji organizacyjnych, będzie to dla Ciebie szansa poznania świata sprzedaży i marketingu polskiego leadera branży farmaceutycznej. Lubisz takie wyzwania? - Aplikuj!

Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie organizacyjno-administracyjne w dziale obsługi sprzedaży i marketingu
  • Obsługa poczty i kalendarza oraz pilnowanie terminów zespołu
  • Przygotowywanie oraz koordynowanie obiegu dokumentów
  • Prowadzenie procesów zakupowych dla działu (we współpracy z działem Zakupów)
  • Rozliczanie dokumentów i faktur
  • Wsparcie w organizacji spotkań cyklicznych i konferencji
  • Zbieranie i raportowanie potrzebnych danych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office (zwłaszcza: Excel, Word i PowerPoint)
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (m.in. B1)
  • Posiadasz wysokie kompetencje organizacyjne
  • Potrafisz współpracować z dużą grupą osób

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: POLPHARMA S.A.

branże: Administracja biurowa