PracaOferty pracy WarszawaKonsultant Infolinii z Językiem Angielskim

Kto szuka:

Contact Center Sp. z o.o.

Stanowisko:

Konsultant Infolinii z Językiem Angielskim

Numer referencyjny:

Szansa na Rozwój i Atrakcyjne Wynagrodzenie!

Lokalizacja:

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 142b

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 142b (West Station), a od grudnia nowa lokalizacja na ul. Stawki.

Co będziesz robić?
  • Rozwiązywać problemy techniczne i merytoryczne naszych klientów.
  • Obsługiwać połączenia przychodzące i wiadomości mailowe.
  • Budować długotrwałe, pozytywne relacje z klientami.
  • Rozwijać się i poszerzać swoje umiejętności dzięki licznym szkoleniom.
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Nie masz certyfikatu językowego? Żaden problem! Zapewnimy Ci szkolenie i pokryjemy koszty zdobycia certyfikatu.
  • Posiadasz certyfikat? Doskonale! Otrzymasz dodatkowe gwarantowane wynagrodzenie za swoje kwalifikacje.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy?
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 (certyfikat Common European Framework of Reference for Languages) - mile widziany.
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i aktywnego słuchania.
  • Dyspozycyjności minimum 20 godzin tygodniowo.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu.
  • Dobrej organizacji pracy, dbania o szczegóły i umiejętności planowania.

Firma oferuje:

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pracy.
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć.
  • Pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Świetną lokalizację – Aleje Jerozolimskie 142b, a od grudnia ulica Stawki.
  • Atrakcyjne benefity: karta Multisport i dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-18

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Contact Center Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

W konsekwencji wrześniowej powodzi stanem klęski żywiołowej zostało objętych 749 miejscowości i 2 mln 390 tys. osób. Realnie powódź dotknęła 57 tys. osób, które nadal usuwają jej skutki ze swoich domów czy miejscowości. Warto ...

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Trwają intensywne działania nad projektem ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę. Ustawa ma wdrożyć do polskiego prawa unijną dyrektywę w sprawie adekwatnych wynagrodzeń minimalnych w Unii Europejskiej. Polska jak i inne kraje ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.